o značce

 

 

SÍLA ZNAČKY, SÍLA SPORTU

Patrick patří k nejznámějším a největším evropským výrobcům sportovního vybavení, volnočasového oblečení a obuvi.

Svůj úplně první pár bot navrhl Patrick Marie Benetau v roce 1892 v Pozauges. Od dvacátých let 20. století se Patrick nespecializuje jen na kopačky, ale pouští se do vývoje a výroby obuvi určené pro box a cyklistiku. Od roku 1929 pracuje Patrick na nové obchodní strategii, která výrazně pomáhá růstu značky – sponzoring sportu a sportovců. Hvězdy jako cyklista Jacques Anquetill a fotbalisté Jean-Pierre Papin, Michel Platini či anglická megastar Kevin Keegan jsou legendárními příznivci Patricku.

V průběhu let se Patrick vypracoval do pozice garance spolehlivosti a zároveň inovace. Sportovní oblečení a vybavení značky Patrick se vyznačuje vysokou kvalitou, funkčností a nadčasovým designem.

PATRICK A JEHO DVA PRUHY


Ve třicátých letech 20. století začal Patrick pracovat se dvěma a třemi pruhy na svých botách. S tímto označením přišel dříve než dnes stejně známý Adi Dasler a jeho Adidas.

Dva a tři pruhy vzešly z technického uvážení při výrobě bot a byly použity pro zesílení bot v přední a zadní části, aby se předešlo jejich deformaci. Patrick je jeden ze světových průkopníků mezi sportovními značkami, který používal tuto techniku.

Postupným vývojem se nalézaly nové způsoby zkvalitnění bot a dříve používané pruhy přestaly plnit svoji původní funkci. Staly se ale designovým prvkem, který dnes už neodmyslitelně k Patricku patří. Dva pruhy společně se lvem jsou identickými prvky pro značku Patrick.

PATRICK ČESKÁ REPUBLIKA


Od podzimu 2012 existuje v České republice obchodní zastoupení – Patrick Česká republika. Díky tomu se tak v Česku otevírá možnost distribuce tohoto značkového, kvalitního a zároveň cenově zajímavého sportovního oblečení a vybavení.

Patrick aktuálně obléká hokejisty třebíčské Horácké Slávie, Fotbalovou školu Třebíč, TJ Suchohrdly, hasiče kraje Vysočina a mnohé další sportovní týmy a kluby. Oblibu si našel také u sportovních rozhodčích a především u rekreačních sportovců.

Na nic nečekejte a staňte se dalším členem našeho Patrick týmu a vybírejte z našeho e-shopu nebo si jednoduše jako tým cinkněte o vzorky a nabídku přímo pro vás 607 600 770.

 

Reprezentační tým OA, SZŠ a SOŠS Jihlava v Guatemale

 

Fotbalová škola Třebíč

 

 

 

Horácká Slavia Třebíč v mikinách Patrick

 

SDH Vladislav

 

Volleyball club Veselí n. M.

 Spokojení sportovci

Triatlon Třebíč
Triatlon Třebíč

Používáme od Patricka mikiny Active115 na závodech a našich akcích. Střihem, barvou a potiskem super. Líbí se a jsou vidět. Samé plusy. Jediná výtka je na materiál - vytahují se nitky, musíme dávat pozor, je to pak dost vidět.
Martin Hanáček

Spokojení sportovci

TJ Sokol Šebkovice

Se vším od Patricka, jsme maximálně spokojeni, od dresů, štulpen až po tréninkové mikiny a tašky. Oblečení se klukům příjemně nosí, rádi si je vezmou na kolo i pro rekreakční sportování a co si budeme povídat, taková pořádná sportovní taška se hodí i na dovolenou.
Jiří Uhlíř

Spokojení sportovci

SK Horácká Slavia Třebíč

Oblečení Patrick mají všichni aktivní členové klubu, díky funkčnosti a kvalitě je velmi příjemné pro dlouhé cestování v autobusu. Navíc byli naši členové designově jednoduše rozeznatelní od ostatních sportovců.

Spokojení sportovci

Fotbalová škola Třebíč

Hráči nosí oblečení Patrick už třetím rokem. S kvalitou jsme velice spokojeni, proto jsme letos pořídili i jednotné oblečení pro trenéry FŠ. Patrick nabízí širokou barevnost i s naší oblíbenou oranžovou, kvalitu materiálu, barevnou stálost, možnost doplňování kolekce, širokou nabídku na kombinování výrobků.
Irena Křečková

Proč PATRICK?

1. vynikající kvalita, pouze originál

2. rozumná cena

3. trendy a nadčasový design

4. vlastní prodejna a showroom

5. možnost vlastního potisku

Nepropásněte!

Ať vám neunikne žádná skvělá novinka
a zvýhodněná nabídka ze světa sportovnho oblečení.
Mějte své vítězství na dosah ruky!

Prodejna a showroom:Komenského nám. 141, 674 01 Třebíč