Filtrace zboží - vaše snazší cesta k cíli
Druh zboží
 
elastické pásky   
 
holenní chrániče   
Velikost
L
Barva
stříbrná
Pohlaví
pánské
dámské
dětské

zrušit filtry
Skladem

air801stříbrná/černá

Kvalitní holenní chrániče vyrobené z odolných materiálů Vám zajistí skvělou ochranu a zároveň pohodlí. Pěnová podkladová vrstva. Elastický pásek pro pohodlné nošení. Vhodné pro profesionální hráče
456,- Kč
239 Kč
Na objednání do 20 dnů

gold801stříbrná

Holenní chrániče s chráničem kotníku, které můžete použít na fotbal či futsal. Chrániče jsou velmi lehké, odolná skořápka s velkou hustotou. Návlek na lýtko zabezpečuje chránič, aby se nehýbal a zároveň zvyšuje pohodlí díky příjemnému materiálu.
598,- Kč
449 Kč
Na objednání do 20 dnů

gold805černá

Elastické pásky přidržující holenní chrániče.
503,- Kč
379 Kč

Spokojení sportovci

Triatlon Třebíč
Triatlon Třebíč

Používáme od Patricka mikiny Active115 na závodech a našich akcích. Střihem, barvou a potiskem super. Líbí se a jsou vidět. Samé plusy. Jediná výtka je na materiál - vytahují se nitky, musíme dávat pozor, je to pak dost vidět.
Martin Hanáček

Spokojení sportovci

TJ Sokol Šebkovice

Se vším od Patricka, jsme maximálně spokojeni, od dresů, štulpen až po tréninkové mikiny a tašky. Oblečení se klukům příjemně nosí, rádi si je vezmou na kolo i pro rekreakční sportování a co si budeme povídat, taková pořádná sportovní taška se hodí i na dovolenou.
Jiří Uhlíř

Spokojení sportovci

SK Horácká Slavia Třebíč

Oblečení Patrick mají všichni aktivní členové klubu, díky funkčnosti a kvalitě je velmi příjemné pro dlouhé cestování v autobusu. Navíc byli naši členové designově jednoduše rozeznatelní od ostatních sportovců.

Spokojení sportovci

Fotbalová škola Třebíč

Hráči nosí oblečení Patrick už třetím rokem. S kvalitou jsme velice spokojeni, proto jsme letos pořídili i jednotné oblečení pro trenéry FŠ. Patrick nabízí širokou barevnost i s naší oblíbenou oranžovou, kvalitu materiálu, barevnou stálost, možnost doplňování kolekce, širokou nabídku na kombinování výrobků.
Irena Křečková

Proč PATRICK?

1. vynikající kvalita, pouze originál

2. rozumná cena

3. trendy a nadčasový design

4. vlastní prodejna a showroom

5. možnost vlastního potisku

Nepropásněte!

Ať vám neunikne žádná skvělá novinka
a zvýhodněná nabídka ze světa sportovnho oblečení.
Mějte své vítězství na dosah ruky!

Prodejna a showroom:Komenského nám. 141, 674 01 Třebíč
Kontakt PATRICK ČESKÁ REPUBLIKA S.R.O. Komenského nám. 141 674 01 Třebíč tel.: +420 739 327 394 e-mail: obchod@patrick-cz.cz IČ: 26285726 DIČ: CZ26285726